אודות

שמי עירית גיל ואני יועצת ארגונית ומאמנת אישית (COACH) בתחום הבריאות. עיקר עבודתי ממוקדת בנשים המתמודדות עם תסמונת הפיברומיאלגיה (דאבת השרירים), כמוני.

תפיסת העולם המקצועית והאישית שלי מבוססת על הידיעה הפנימית לפיה האחריות על בריאותנו ועל איכות חיינו מוטלת בראש ובראשונה עלינו. אני מיישמת תפיסה זו בחיי האישיים ומתמודדת בהצלחה עם תסמונת הפיברומיאלגיה המלווה אותי אישית מזה כמה שנים.

בהכשרתי אני בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית (MSW) בתחום הנחיית קבוצות, בוגרת לימודי אימון אישי בגישת Wellness ובעלת הכשרה בתחום הייעוץ הארגוני. עבדתי שנים רבות במערכת הבריאות כעובדת סוציאלית ובתפקידי ניהול שונים, והמומחיות העיקרית שלי הינה בתחום הבריאות.

הניסיון הרב שרכשתי, וההיכרות המקצועית שצברתי עם אנשים המתמודדים עם מצבי בריאות מגוונים (ברמה האישית, המשפחתית והמערכתית), בשילוב הרקע המקצועי והמיומנויות שברשותי, מאפשרים לי ללוות בהצלחה תהליכי שינוי בעלי ערך.

ניסיוני בתחום הבריאות בכלל ובדרכי ההתמודדות עם תסמונת הפיברומיאלגיה בפרט, מאפשר לי להעביר למתאמנים איתם אני עובדת את הכלים המתאימים ליצירת חיים מלאים ומספקים בעלי הצלחות והגשמה לצד מחלות ומצבים גופניים שונים, ובפרט לצד תסמונת הפיברומיאלגיה.

אני מאמינה כי רצון ויוזמה לצד תכנון מודע ומחויבות אישית של המתאמן, בהתאם למגבלות ולדרישות החיים, יחד עם פעילות גופנית התואמת יכולות והקשבה לצורכי הגוף והנפש, מייצרים התמודדות אקטיבית, דינמית ונושאת פרי בחייו של כל אדם הבוחר להתמודד ולהצליח.

אימון אישי, פרטני וקבוצתי, מהווה כלי עוצמתי בעיניי משום שהוא מאפשר, יצירת שגרת חיים מספקת, מלאה ומניבה פירות של עשייה והתקדמות.

 


אפשר לפנות מקום לחיים לצד הפיברומיאלגיה!
מפגש ראשון ללא עלות וללא התחייבות
צרי קשר 050-8800668